Vi som jobbar på Frank

Välkommen att kontakta var och en av oss direkt. Telefonnummer och mejladresser hittar du under Medarbetare.

Du kan också maila till oss på info@frankgruppen.se eller ringa växelnumret 010-228 29 00.

Du får gärna besöka vårt ljusa och ombonade kontor på Kungsholmen, ett stenkast från Fridhemsplans tunnelbanestation.

Åke Portefaix
Frank Projektpartner
070-693 08 55
ake.portefaix@frankgruppen.se
Albin Sjökvist
Frank Projektpartner
076-026 07 58
albin.sjokvist@frankgruppen.se
Anders Dahlstedt
Samarbetspartner
070-693 00 61
anders.dahlstedt@frankgruppen.se
 
Anders Karlsson
Frank Projektpartner
070-369 66 35
anders.karlsson@frankgruppen.se
 
Anders Lindskog
Samarbetspartner
070-559 90 16
anders.lindskog@frankgruppen.se
 
Andreas Wallklint
Frank Projektpartner
070-693 40 14
andreas.wallklint@frankgruppen.se
 
Anna Mpoyi
Frank Miljöpartner
070-617 17 19
anna.mpoyi@frankgruppen.se
Arijana Mandic
Frank International
070-693 26 70
arijana.mandic@frankgruppen.se
 
Bengt Stuguby
Samarbetspartner
070-351 07 56
bengt.stuguby@frankgruppen.se
 
Christer Boström
Frank Mälardalen
072-731 77 09
christer.bostrom@frankgruppen.se
Christian Johansson
Affärschef Frank Projektpartner
076-521 59 81
christian.johansson@frankgruppen.se
Christoffer Carlsson
Frank Mälardalen
070-693 81 61
christoffer.carlsson@frankgruppen.se
Christopher Wadeborn
Affärschef Frank Projektpartner
070-693 29 45
christopher.wadeborn@frankgruppen.se
 
Cornelia Lundberg
Frankgruppen
070-693 07 15
cornelia.lundberg@frankgruppen.se
 
Daniel Belivin
Frank Projektpartner
070-693 33 60
daniel.belivin@frankgruppen.se
Ellinor Sjöblom
Frank Mälardalen
070-693 17 10
ellinor.sjoblom@frankgruppen.se
Emil Grass
Frank Projektpartner
070-693 15 70
emil.grass@frankgruppen.se
 
Emil Pettersson
Frank Projektpartner
070-743 39 27
emil.pettersson@frankgruppen.se
 
Eva Eriksson
Affärschef Frank Projektpartner
070-693 03 50
eva.eriksson@frankgruppen.se
 
Göran Jansson
Frank Projektpartner
070-570 59 92
goran.jansson@frankgruppen.se
 
Gustaf Waxberg
Frank Mälardalen
070-693 28 60
gustaf.waxberg@frankgruppen.se
Håkan Andersson
Frank Mälardalen
070-541 47 93
hakan.andersson@frankgruppen.se
Hannah Ejnersten
Frank Mälardalen
073-978 09 98
hannah.ejnersten@frankgruppen.se
Hans Adolfsson
Helena Larsson
VD Frank Miljöpartner
073-355 33 43
helena.larsson@frankgruppen.se
 
Helena von Grothusen
HR, Frankgruppen
070-693 05 01
helena.vongrothusen@frankgruppen.se
Ingrid Ahlström
Frank Projektpartner
070-865 14 09
ingrid.ahlstrom@frankgruppen.se
Jan Blomberg
Frank Mälardalen
070-693 22 10
jan.blomberg@frankgruppen.se
Jan Wadelius
Frank Projektpartner
070-693 49 29
jan.wadelius@frankgruppen.se
 
Jennie Moberg
Frank Projektpartner
070-693 04 28
jennie.moberg@frankgruppen.se
 
Jens Holck-Clausen
Frank Projektpartner
070-693 04 85
jens.holck-clausen@frankgruppen.se
 
Jimmy Eklund
Frank Projektpartner
070-693 60 96
jimmy.eklund@frankgruppen.se
 
Joakim Eleby
Samarbetspartner
079-068 15 59
joakim.eleby@frankgruppen.se
 
Joakim Lacking
Frank Projektpartner
070-693 36 55
joakim.lacking@frankgruppen.se
Joakim Nilsson
Frank Projektpartner
070-693 03 41
joakim.nilsson@frankgruppen.se
 
Joakim Trange
Samarbetspartner
073-337 03 49
joakim.trange@frankgruppen.se
 
Joel Vilborg
Frank Projektpartner
070-693 05 12
joel.vilborg@frankgruppen.se
 
Johan Vällfors
Frank Projektpartner
070-693 15 20
johan.vallfors@frankgruppen.se
 
Johan Enander
Frank Projektpartner
070-693 02 92
johan.enander@frankgruppen.se
Johan Gustafsson
Frank Mälardalen
070-958 22 48
johan.gustafsson@frankgruppen.se
Johan Olsson
Frank Mälardalen
070-859 36 66
johan.olsson@frankgruppen.se
Johanna Possnert
Frank Mälardalen
070-693 28 70
johanna.possnert@frankgruppen.se
John Björklund
Frank Projektpartner
070-693 15 33
john.bjorklund@frankgruppen.se
 
Jonas Karlsson
Frank Projektpartner
070-693 41 42
jonas.karlsson@frankgruppen.se
 
Jonna Andersson
Affärschef Frank Mälardalen
070-693 03 05
jonna.andersson@frankgruppen.se
Katherine Carvajal
Frank Projektpartner
070-693 74 62
katherine.carvajal@frankgruppen.se
 
Kent Strandberg
Frank Mälardalen
070-693 15 75
kent.strandberg@frankgruppen.se
Kolja Bajic
VD Frank International Partner
070-760 49 06
kolja.bajic@frankgruppen.se
 
Lars-Olof Zetterlund
Styrelseordförande Frankgruppen
070-796 79 91
lars-olof.zetterlund@frankgruppen.se
 
Linus Rask
Affärschef Frank Projektpartner
070-693 07 39
linus.rask@frankgruppen.se
Louis Malmberg
Samarbetspartner
070-750 37 88
louis.malmberg@frankgruppen.se
 
Magnus Engstrand
VD Frank Projektpartner
070-662 60 80
magnus.engstrand@frankgruppen.se
 
Magnus Trange
Koncernchef, VD Frankgruppen
070-693 06 60
magnus.trange@frankgruppen.se
 
Mats Hagedorn
Frank Projektpartner
070-693 18 40
mats.hagedorn@frankgruppen.se
 
Mats Persson
Frank Projektpartner
070-693 16 06
mats.persson@frankgruppen.se
Mattias Holmqvist
Frank Projektpartner
070-693 05 90
mattias.holmqvist@frankgruppen.se
 
Mia Endén
Frank Projektpartner
070-693 08 80
mia.enden@frankgruppen.se
 
Michael Hultgren
Frank Projektpartner
070-108 10 22
michael.hultgren@frankgruppen.se
Mikael Moberg
Frank Miljöpartner
070-777 66 32
mikael.moberg@frankgruppen.se
 
Monica Stråth
Ekonomi, Frankgruppen
070-679 52 82
monica.strath@frankgruppen.se
 
Nadia Kashou
Frank Projektpartner
076-521 53 22
nadia.kashou@frankgruppen.se
 
Negar Nikyar
Frank Projektpartner
073-664 84 27
negar.nikyar@frankgruppen.se
 
Nicklas Lemon
Vice VD Frank Projektpartner
070-365 99 65
nicklas.lemon@frankgruppen.se
 
Niklas Åberg
Frank Mälardalen
070-693 00 15
niklas.aberg@frankgruppen.se
Olle Dahlberg
Frank Projektpartner
070-527 22 22
olle.dahlberg@frankgruppen.se
 
Olle Holmquist
Frank Projektpartner
070-435 44 47
olle.holmquist@frankgruppen.se
 
Oscar Sjöö
Affärschef Frank Projektpartner
070-693 04 74
oscar.sjoo@frankgruppen.se
Otto Honauer
Samarbetspartner
070-433 89 99
otto.honauer@frankgruppen.se
 
Per Thimgren
Frank Projektpartner
070-693 66 70
per.thimgren@frankgruppen.se
Peter Berg
Frank Projektpartner
070-250 52 37
peter.berg@frankgruppen.se
 
Peter Blixt
Frank Mälardalen
070-693 81 51
peter.blixt@frankgruppen.se
Petri Karppinen
VD Frank Mälardalen
076-309 29 44
petri.karppinen@frankgruppen.se
Pontus Ahlin
Frank Projektpartner
070-693 01 96
pontus.ahlin@frankgruppen.se
Rickard Malm
Affärschef Frank Projektpartner
070-388 85 40
rickard.malm@frankgruppen.se
 
Rickard Törnqvist
Frank Projektpartner
070-693 58 59
rickard.tornqvist@frankgruppen.se
Roine Synnerlöv
Frank Mälardalen
070-693 70 60
roine.synnerlov@frankgruppen.se
Sandra Marques
Frank Miljöpartner
070-693 31 30
sandra.marques@frankgruppen.se
Silvio Prego
Frank Projektpartner
070-693 50 90
silvio.prego@frankgruppen.se
 
Stefan Djurisic
Frank Projektpartner
070-693 16 80
stefan.djurisic@frankgruppen.se
Stefan Westfors
Frank Projektpartner
076-104 74 78
stefan.westfors@frankgruppen.se
Susanne Andersson
Affärschef Frank Mälardalen
070-693 61 60
susanne.andersson@frankgruppen.se
Svante Hertz
Frank Mälardalen
070-459 55 99
svante.hertz@frankgruppen.se
Therese Holmquist
Frank Projektpartner
070-693 08 45
therese.holmquist@frankgruppen.se
 
Therese Wikström
Reception Frankgruppen
070-693 01 62
therese.wikstrom@frankgruppen.se
Tobias Sandberg
Frank Mälardalen
070-693 44 50
tobias.sandberg@frankgruppen.se
Tom Nilsson
Frank Mälardalen
070-693 24 30
tom.nilsson@frankgruppen.se
Tomas Woltze
Frank Projektpartner
070-347 95 25
tomas.woltze@frankgruppen.se
 
Viktor Ryberg
Frank Mälardalen
070-693 22 40
viktor.ryberg@frankgruppen.se

Frank, till din tjänst

”Allt”. Så brukar vi sammanfatta vad vi gör inom projektstyrning i bygg- och fastighetsprojekt. Här utvecklar vi ”allt” lite mer och erbjuder tjänster efter dina behov som kund, välkommen till Frank.

FRANKGRUPPEN AB
Sankt Göransgatan 63
112 38 Stockholm

info@frankgruppen.se
Tel 010-228 29 00